Thursday, July 9, 2015

Tagasi Juulal

Olin hiljuti 10 päeva Lätis. Seejärel olin teinud plaani minna Leetu. Aga, 30. juuni õhtul helistas mulle…

…Triin. Tal oli mulle tööd pakkuda. Ta arvas, et olen endiselt seal Tabivere valla farmis (tegel't meil läks asi lõppkokkuvõttes natuke nässu, nii et olime sunnitud oodatumast varajasema lahkumiskuupäeva kokku leppima, milleks sai 27. juuni), aga ma ütlesin, et olin Lätti lahkunud. Ütlesin siis, et tegel't olen ma Lätis kuni 8. juulini. Pärast seda oleksin saadaval. Esialgne diil oli, et tulen nädalaks tema majja natuke müüritööd tegema.

Täna aga saabusin keskpäeval kohale ja sain teada, et tegel't on siin mehe rammu nõudvat tööd piisavalt, et ma võiksin terve kuu aega siin olla. Aga pärast seda kolib ta lõplikult Juulale. Uudis tegi mulle head meelt. Nii et siin ma siis jälle olen ja plaanin nüüd oma (tõenäoliselt viimasest) visiidist viimast võtta. Pildid ka:

Majale on nüüd osaliselt laudis peale pandud (külgede pealt on vaid ülal pool puudu). Minu esimene töö oligi helekollastele laudadele uus värvikiht peale kanda. 

Siin oli eelmisel kahel aastal kööginurk. Nüüd aga soovib Triin selle läbikäigu kinni müürida, sestap mina majas. Tööl  käib siin ka pottsepp, kes laob kaminat (nagu laotud punaste telliste järgi järeldada võib).
Kamin hetkeseisuga

Ja see on mul praegune kööginurk. Ehk siis kagupoolsest nurgast edelapoolsesse seekord.

Selline näeb välja magamistuba praegu. Siia kolivad Triinu pojad.

Võrdluseks pilt 9 kuu tagusest ajast, vahetult enne väljakolimist ja Itaaliasse sõitu. Pillid kolisin sinna mäletatavasti pärast puupõranda valmis saamist. Aga enne oli prooviruum...
...vot see tulevane vannituba, mille tellis-seinad olen mina ladunud. Salvestatud sai seal eelmine EP. 

No comments: