Friday, February 15, 2013

Mida uut muusikurindel

Eelmine reede oli Genklubis aasta esimene kontsert. Esinesid veel The Fuxx (sünt-pop, kohati väga Popidiotlik popmuss, kuid üks instrumentaal oli päris huvitav), Rob Findel (progesugemetega teknoidne stuff, Siim Raidma laul ja lavaline olek mõjusid enesekindlalt). Pretsedenditult sain pea-esineja rolli. Seega esinesin kolmandana. Teatud asjad ei õnnestunud, näiteks puhkpilide ja vokaali võimendamine. Tingituna oma mikrite ja juhtmete unustamist koju heliproovi minnes. Trummikomplekt tundus ka vähe ebakindlana, ilmselt basstrummi paigalduse tõttu. See-eest tulid klahvkasoolod päris pööraselt välja. Inimesed tantsisid. Isegi, kui kavas oli 13/8 peale teema "Miroštšenko" tummfilmist. Kiitus korraldajale Villemile, kes suutis mind isegi nii tuttavas Genklubis panna tundma kodusemalt, kui eales varem.

Ahjaa, tänase seisuga on selge, et esinen Tallinn Music Weekil 2013 aprillis. Eelmine aasta sai küll kurdetud vähe riivatud tundeid, aga otsustasin ikka uurida detsembri lõpupoole, kas teist korda registreerides ka samamoodi läheb. Ja ennäe, Aivar Meos sebis mind täitsa üllatuslikult World Clinic showcase-ile 5ndal aprillil Woodstock/Rockstars klubis. Kohe nii üllatuslikult, et Trash kommis Rada7s, et MPR World Clinicul on nats veider. :)

Seekord mind poleks heidutanud, kui ka tänavu aasta oleks eitav vastus tulnud, sest suutsin ennast mõttes ära harjutada selle võimalusega. Nüüd aga lasub mu õlul selgelt vastutus võtta olukorrast maksimumi. 2011 oli suht õnnemäng, täiega vedas, et Check My Demo paneelis sai mu laul arvustatud, Londonisse kutse oli kui loteriivõit. Nüüd aga peaks igaüks, kes TMWst maksimaalselt kasu lõigata tahab, koostama korraliku tegevusstrateegia. Ja seda proovide, poolelioleva plaadimaterjali salvestamise, muusikakriitikutega suhtlemise jms kõrvalt! Kahe kuu jooksul peaks põnevad ajad tulema.

No comments: